Series
Ratings
129
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 3.0
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.5
- Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 2.0
The Superman AgeRated ★ 3.5- RNARated ★ 3.5
Seoul 1945Rated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 3.0