Movies
Ratings
100
Children of HeavenRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 2.0