Series
Ratings
27- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
LastRated ★ 2.5
The PackageRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0