Series
Ratings
70
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.5