Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 1.5- HumintRated ★ 1.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 4.0
One of Them DaysRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
People We Meet on VacationRated ★ 1.0
The FounderRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.0
MaterialistsRated ★ 0.5
VenomRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 3.5