Series
Ratings
70
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.0- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.5
- Fighting SpiritRated ★ 4.5
- MonsterRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 2.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 3.5