Series
Ratings
211
Crime SceneRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.5
CrazyheadRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 2.5
Fear the Walking DeadRated ★ 3.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
The AmericansRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.5- Cold CaseRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5