Series
Ratings
300
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.0- NCIS: Los AngelesRated ★ 5.0
- NCIS: Los AngelesRated ★ 5.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 5.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 5.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 5.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.0- Terms of EndearmentRated ★ 3.0