Movies
Ratings
301
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Night on EarthRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5