Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 4.0