Movies
Ratings
239
Isle of DogsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5