Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 1.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0