Movies
Ratings
694- Highway FamilyRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0- While you playRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.5
A PromiseRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
AddictedRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0