Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Enemies In-LawRated ★ 0.5
The CoreRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 2.5
The VowRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0