Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5