Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
UnorthodoxRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0