Movies
Ratings
404- The TheaterRated ★ 2.5
K-On! The MovieRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 5.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
The Gleaners & IRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
Slaughtered Vomit DollsRated ★ 1.5
Pet PeeveRated ★ 2.0
A Serbian FilmRated ★ 3.0