Movies
Ratings
614
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Purple HeartsRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Love and LiesRated ★ 3.0
Man UpRated ★ 4.0
Falling for ChristmasRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.5