Movies
Ratings
1047
The Techniques of FightingRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 4.0
The LiarRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5