Series
Ratings
238
The Story of Pearl GirlRated ★ 5.0
Battle of FatesRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
KaosRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0