Movies
Ratings
121
ConstantineRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0