Titles you rated
Coyote UglyRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0