Movies
Ratings
43
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
JoeRated ★ 1.5
Infernal AffairsRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 1.0
CubeRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0