Titles you rated
The BoysRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 2.5
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 3.5
MurderbotRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 5.0
KaosRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0