Movies
Ratings
752
Late SpringRated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Operation MincemeatRated ★ 4.0
Everything Went FineRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
The Good BossRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 3.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 3.5