Movies
Ratings
247
Total RecallRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 1.5
WantedRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5