Movies
Ratings
498
TenetRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
UsRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5