Series
Ratings
42
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0