Movies
Ratings
336
ItRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 1.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 1.0
SunshineRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0