Series
Ratings
13
The HeirsRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5