Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Zombie Land Saga RevengeRated ★ 4.0
Zombie Land SagaRated ★ 4.0
StartUpRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 2.5
Skyscraper LiveRated ★ 3.5
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 5.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
WITCH WATCHRated ★ 3.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
SubmissionRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 2.0
Invert: Jozuka Hisui ToujoshuRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0