Series
Ratings
140- トップをねらえ2!Rated ★ 5.0
- GunbusterRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5