Movies
Ratings
126
SnowpiercerRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Police Story 2013Rated ★ 3.0
SwitchRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
21Rated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0