Series
Ratings
105
The Judge ReturnsRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Beyond the BarRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0