Movies
Ratings
68
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 2.0