Movies
Ratings
117
InterstellarRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
No MercyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0