Series
Ratings
175
HierarchyRated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The DefectsRated ★ 3.0
Blood FreeRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0