Movies
Ratings
62
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
- Highway StarRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5