Series
Ratings
48
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
- DamoRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0