Series
Ratings
29
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5