Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0