Series
Ratings
51
AdolescenceRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0