Series
Ratings
167
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
SEAL Team Season 6Rated ★ 4.5
SEAL TeamRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Trigun StampedeRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5