Movies
Ratings
611- Good girlRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0- In Our DayRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
All the Empty RoomsRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
Where is my DVD?Rated ★ 3.5
All Too Well: The Short FilmRated ★ 3.0
Slide Strum MuteRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5