Movies
Ratings
200
Zootopia 2Rated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
Dancing with the BirdsRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 1.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Nuit obscure – "Ain’t I a Child?"Rated ★ 0.5
The Wolves Always Come at NightRated ★ 1.0
Googoosh MADE OF FIRERated ★ 3.0
FrewakaRated ★ 1.5
1978Rated ★ 0.5
FlowRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.0