Series
Ratings
119
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 2.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Exterior NightRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.0
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Tastefully YoursRated ★ 2.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0