Titles you rated
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 2.5
Doctor JohnRated ★ 2.0
VIPRated ★ 2.0
KairosRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Joy of ConversationRated ★ 3.0
Too Bright For RomanceRated ★ 3.5
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 2.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
No, Thank YouRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Sporty SistersRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0