Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0
The GrinchRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
Ensemble Stars !! -Road to Show--Rated ★ 3.5
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 1Rated ★ 5.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0