Series
Ratings
213
ERASEDRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
IDOLiSH7 Second Beat!Rated ★ 4.0
IDOLiSH7 Third Beat! Part 2Rated ★ 4.0
IDOLiSH7 Third Beat!Rated ★ 4.0
IDOLiSH7Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.5
Kaleido StarRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0