Series
Ratings
331
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
Hidden ThingsRated ★ 5.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 5.0
HinamatsuriRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.5
In/SpectreRated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fire ForceRated ★ 4.0
Ahiru no SoraRated ★ 3.5
Stars AlignRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0